źródło: GS24.PL
Od kwietnia będziemy mogli polecieć do Gdańska, a od maja do Poznania i Warszawy. Najtańszy bilet będzie kosztował za 99 zł łącznie z podatkami i opłatami lotniskowymi.

Do Gdańska będziemy mogli polecieć siedem razy w tygodniu. W poniedziałek, środę i piątek – raz dziennie, natomiast w wtorek i czwartek dwa raz dziennie. Trasę będzie obsługiwał samolot ATR-42, zabierający na pokład do 46 pasażerów. Czas lotu to 1 godzina.

Natomiast do Poznania OLT Express Poland zabierze pasażerów 17 razy w tygodniu. Od poniedziałku do piątku polecimy z częstotliwością trzy raz dziennie, natomiast w sobotę dwa razy dziennie. Trasę będzie obsługiwał samolot ATR-72, zabierający na pokład do 64 pasażerów. Czas lotu - 45 minut.

Z kolei do Warszawy zabierze pasażerów 17 razy w tygodniu. Od poniedziałku do piątku polecimy z trzy raz dziennie, natomiast w sobotę i niedzielę raz dziennie.

- Na uwagę zasługuje fakt, iż pierwszy wylot do Warszawy będzie następował tuż po godzinie 6, natomiast powrót będzie możliwy po godzinie 22 – dodaje rzecznik portu lotniczego Szczecin-Goleniów Krzysztof Domagalski. - Na tej trasie czeka na naszych pasażerów prawdziwa gratka - trasę będzie obsługiwał samolot Airbus A-319, zabierający na pokład do 156 pasażerów, dzięki czemu czas lotu wyniesie niecałą godzinę.

Ceny biletów zaczynają się od 99 złotych (ze wszystkimi opłatami dodatkowymi), a ich ilość w pierwszym roku operowania to aż 50 % dostępnych miejsc.

Ceny i taryfy

Taryfa ekonomiczna umożliwia zakup najtańszego biletu za 99 zł łącznie z podatkami i opłatami lotniskowymi

Bilety w taryfie Ekonomicznej za 99 zł, 149 zł, 199 zł będą powszechnie dostępne, pod warunkiem rezerwacji minimum z tygodniowym wyprzedzeniem.

Taryfa elastyczna pozwalająca korzystnie zmienić termin podróży.

Bilety w tej taryfie będą kosztować 199 zł, 299 zł, 399 zł i będą dostępne nawet w tygodniu przed planowanym wylotem.

Taryfa Dla Biznesu zapewniająca maksimum elastyczności i możliwość korzystnej zmiany imienia i nazwiska Pasażera oraz terminu podróży nawet w dniu wylotu

Bilety w będą kosztować 299 zł, 399 zł, 499 zł.