Przedsiębiorstwo przewozów pasażerskich SBS EuroTransport specjalizuje się w przewozach osobowych na terenie całej Europy. Głównie jednak na trasie Szczecin-Berlin-Szczecin – transfery na berlińskie lotniska 24h. Jeżeli szukasz: wynajem busa, busy Szczecin-Berlin, Transport na lotniska to dobrze trafiłeś!

Firma SBS oferuje podróż zawsze na najwyższym poziomie. Każdy z kierowców jest kierowcą zawodowym i dba by podróż była zawsze bezpieczna i aby klienci byli zawsze na czas w wyznaczonym miejscu.

W efekcie konsekwentnej realizacji własnej polityki rozwoju, firma może poszczycić się systematycznie zwiększającą się liczbą klientów oraz aktywnym rozwojem sieci oferowanych połączeń.

Firma świadczy usługi na podstawie licencji Ministerstwa Infrastruktury na wykonywanie Międzynarodowego Przewozu Osób nr.0000236.

wynajem busa Przejazdy na lotnisko trasa Szczecin berlin

Specjalizujemy się w transferach na lotniska Schönefeld, Tegel. Wyjazdy odbywają się około 4 godziny przed odlotem. Podróżni, którzy pierwszy raz wylatują mogą liczyć na pomoc naszych kierowców przy pełnej odprawie.

Busy Szczecin Berlin Berlin Centrum

Busy Szczecin Berlin

Busy Szczecin Berlin