Źródło: GS24.pl

Linie OLT Express zapewniają, że będą dokonywać zwrotów pieniędzy pasażerom za bilety na odwołane rejsy regularne zakupione za pośrednictwem www.oltexpress.com lub OLT Express Call Center.

Rejsy czarterowe będą realizowane według planu - zapewnia przewoźnik.
Pasażerowie anulowanych rejsów są sukcesywnie powiadamiani o zmianach i przysługujących im prawach przez pracowników Call Center.

Przypominamy, że w związku z ogłoszoną przez linie lotnicze OLT Express likwidacją połączenia Kraków - Szczecin - Kraków oraz z Katowicami OLT Express, dla pasażerów którzy wykupili bilety i nie mogą odbyć zaplanowanych podróży -przygotował specjalną ofertę.
Wystarczy zgłosić się z biletem na odwołany lot, a my zastąpimy go biletem na połączenie liniami Eurolot - informuje Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolot - Cena nowego biletu pozostanie niezmienna. Wszystkich zainteresowanych zamianą biletów prosimy o kontakt z naszą specjalną infolinią (+48 22 574 05 00). Oferta dotyczy także pasażerów zlikwidowanej linii Katowice - Szczecin - Katowice, którzy zdecydują się na skorzystanie z portu lotniczego Kraków-Balice.