Poniżej przedstawiamy Państwu rozkład lotów obsługiwanych przez lotnisko Goleniów. W tabeli - dni odlotów/przylotów oznaczają kolejne dni tygodnia gdzie: Poniedziałek to dzień nr 1, natomiast niedziela dzień nr 7.

http://www.lotniskogoleniow.pl/wp-content/uploads/lotnisko-150x150.jpg

UWAGA: Dokładamy wszelkich starań aby opublikowane rozkłady były aktualne. Jednak terminy i godziny przylotów / odlotów mogą się zmieniać. Aby mieć 100% pewności do terminu zawsze sprawdź lot na stronie internetowej operatora lotu.

Firma Ryanair również zastrzega sobie prawo do zmiany rozkładu bez wcześniejszego uprzedzenia. Sprawdz rozkład lotow bezpośrednio na stronie - Rozklad lotow Ryanair lub zadzwoń do biura obsługi lotniska: tel. +48 91 481 74 00

Przyloty Odloty
Bergen Bergen
Dublin Dublin
Liverpool Liverpool
Londyn Luton Londyn Luton
Londyn Stansted Londyn Stansted
Oslo Gardermoen Oslo Gardermoen
Oslo Rygge Oslo Rygge
Oslo Torp Oslo Torp
Stavanger Stavanger
Warszawa Warszawa

Przyloty

Bergen

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2015-12-29 2016-03-26 08:00 09:45 1h 45min W6 2152 Wt, So Airbus
A320
Wizz

Dublin

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2015-12-01 2016-03-26 14:15 17:35 2h 25min FR 5322 Wt, So Boeing
737-800
Ryanair

Liverpool

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2016-04-03 2016-10-27 08:30 11:35 2h 05min FR7111 Cz, N Boeing
737-800
Ryanair
2016-03-17 2016-03-24 16:35 19:40 2h 05min FR7111 Cz, N Boeing
737-800
Ryanair

Londyn Luton

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2015-12-29 2016-03-26 08:10 11:05 1h 55min W6 2164 Wt, Cz, So Airbus
A320
Wizz

Londyn Stansted

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2015-10-27 2016-03-22 06:30 09:20 1h 50min FR 2466 Wt Boeing
737-800
Ryanair
2015-12-31 2016-03-24 06:55 09:45 1h 50min FR 2466 Cz Boeing
737-800
Ryanair
2015-12-02 2016-03-26 13:15 16:05 1h 50min FR 2466 Śr, So, N Boeing
737-800
Ryanair

Oslo Gardermoen

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2016-02-06 2016-03-26 07:30 09:00 1h 30min DY 1014 So Boeing
737-800
Norwegian
2015-10-31 2016-01-30 08:40 10:10 1h 30min DY 1014 So Boeing
737-800
Norwegian
2015-10-27 2016-03-22 10:00 11:30 1h 30min DY 1014 Wt Boeing
737-800
Norwegian

Oslo Rygge

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2016-01-04 2016-03-25 07:00 08:25 1h 15min FR 8721 Pn, Pt Boeing
737-800
Ryanair

Oslo Torp

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2015-10-25 2016-03-23 18:05 19:35 1h 30min W6 2160 Śr, N Airbus
A320
Wizz

Stavanger

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2015-10-27 2016-03-26 17:40 19:15 1h 35min W6 2156 Wt, So Airbus
A320
Wizz

Warszawa

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2015-10-30 2016-03-31 07:15 08:25 1h 10min LO 3931 Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, So Bombardier
Q400
LOT
2016-03-01 2016-10-31 13:15 14:25 1h 10min LO 3933 Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, So Bombardier
Q400
LOT
2015-10-30 2016-03-31 19:25 20:35 1h 10min LO 3935 Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, So Bombardier
Q400
LOT

Odloty

Bergen

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2015-12-29 2016-03-26 10:15 12:05 1h 55min W6 2151 Wt, So Airbus
A320
Wizz

Dublin

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2015-10-27 2016-03-26 18:00 19:35 2h 35min FR 5323 Wt, So Boeing
737-800
Ryanair

Liverpool

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2016-04-03 2016-10-27 12:00 13:05 2h 05min FR 7112 Cz, N Boeing
737-800
Ryanair
2016-03-17 2016-03-24 20:05 21:10 2h 05min FR 7112 Cz Boeing
737-800
Ryanair

Londyn Luton

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2015-12-29 2016-03-26 11:35 12:35 2h W6 2163 Wt, Cz, So Airbus
A320
Wizz

Londyn Stansted

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2015-10-27 2016-03-22 09:45 10:45 2h FR 2467 Wt Boeing
737-800
Ryanair
2015-12-31 2016-03-24 10:10 11:10 2h FR 2467 Cz Boeing
737-800
Ryanair
2015-10-25 2016-03-26 16:30 17:30 2h FR 2467 Śr, So, N Boeing
737-800
Ryanair

Oslo Gardermoen

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2016-02-06 2016-03-26 09:30 11:00 1h 30min DY 1015 So Boeing
737-800
Norwegian
2015-10-31 2016-01-30 10:40 12:10 1h 30min DY 1015 So Boeing
737-800
Norwegian
2015-10-27 2016-03-22 12:00 13:30 1h 30min DY 1015 Wt Boeing
737-800
Norwegian

Oslo Rygge

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2016-01-04 2016-03-25 09:05 10:25 1h 20min FR 8720 Pn, Pt Boeing
737-800
Ryanair

Oslo Torp

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2015-10-25 2016-03-23 20:05 21:25 1h 20min W6 2159 Śr, N Airbus
A320
Wizz

Stavanger

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2015-10-27 2016-03-26 19:45 21:20 1h 35min W6 2155 Wt, So Airbus
A320
Wizz

Warszawa

Od Do Odlot Przylot Czas lotu Nr lotu Dni lotu Samolot Operator
2015-03-30 2016-03-31 09:00 10:05 1h 05min LO 3932 Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, So Bombardier
Q400
LOT
2016-03-01 2016-10-31 14:50 15:50 1h LO 3934 Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, So, N Bombardier
Q400
LOT
2015-03-29 2016-03-31 21:00 22:00 1h LO 3936 Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, N Bombardier
Q400
LOT